Paradan tasarruf etmenin en önemli ayağı zamandan tasarruf etmektir. EGF hava yastıkları size her ikisinden de tasarruf ettirir.
İhtiyaçlarınızı karşılayan hava yastığını seçin;
EGF Endüstriyel Ambalaj, kraft hava yastıklarını sevkiyat ihtiyaçlarınıza yönelik geniş bir ebat ve güç yelpazesi içerisinde sunmaktadır. Nakliyeniz, ister konteyner, ister demiryolu veya TIR ile olsun, sevkiyat uygulamanıza uygun hava yastığı seçiminde EGF size yardımcı olur.

KRAFT HAVA YASTIKLARI

Kraft kağıttan mamul hava yastıkları, üstün yük sabitleme kapasitesine sahiptirler. Tonlarca basınca direnebilir, yükün yerinden oynamasına dayanıklılık gösterirler. Sağlam, güvenilir ve kolay şişirilebilen hava yastıkları, yükün korunması ve nakliye hasarlarının mimimuma indirgenmesinde en uygun ve düşük maliyetli çözümdür.

POLİPROPİLEN HAVA YASTIKLARI

Polipropilenden mamul hava yastıkları, kraft kağıt hava yastıkları ile kıyaslandığında kalite ve işçilik olarak eşdeğerdir. Buna karşın neme ve suya dayanıklıdırlar ve 100% geri dönüşümlü hammaddeden üretilirler. En önemlisi, kolayca söndürülebilen valf istemi sayesinde tekrar tekrar kullanılabilirler. Polipropilen hava yastıkları hafiftir ve kolay depolanabilir.