Süperakım Hava Tabancası

Superakım sistemi; şişirme süresi ile işçilik maliyetini önemli derecede düşüren eşsiz şişirme sürati ve yenilikçi güvenlik özellikleri sunmaktadır.Hava yastıklarımızı şişirmekte kullanılan devrim niteliğindeki aparatlarımız standart tabancaların 3 katı hızda dolum yapabilmektedir.Son kullanıcı düşünülerek dizayn edilmiş bu aparatlar, fazla şişirmeyi engelleyen eşsiz bir güvenlik özelliğine sahiptirler.Her bir ekipman ideal basınç değerlerine ulaşıldığında hava akımını otomatik keserek patlama riskini ortadan kaldırır.

Venturi Valf Sistemi

Piyasadaki herhangi bir valften 3 kat daha hızlı şişirme sağlar: Venturi dizaynlı özel şişirme ünitesi basınçlı hava ile ortamdaki havayı birleştirerek hızlı şişirme olanağı yaratır.
Sürekli sabit basınç uygular: İstenilen hava basıncını ayarlayın, tüm yastıklar aynı basınçta şişsin.
Düşük maliyetlidir: Yastıklarımız mükerrer kullanımlıdır. Söndürmek için valf kapağını açıp bırakın.
Kolay kullanımlıdır: Hava musluğunu açık konuma getirin. İstenilen hava basıncına ulaşıldığında , özel şişirme ünitesi otomatik olarak duracaktır.

TEK KULLANIMLIK HAVA YASTIKLARI

POWERBAG hava yastıklarının kullanımı son derece kolay ve düşük maliyetlidir. Malın yüklendiği araç (konteyner, kamyon, vagon, tır, vs.) içinde paletler veya koliler standart yükleme esasları doğrultusunda dizilir. Daha sonra, kalan boşluklara hava yastıkları şişirilir. Bu şekilde sevkiyat güvenceye alınır. Mallar alıcıya ulaştığında, önce yastığın basıncı azaltılır, yırtılarak patlatılır ve atılır.