EGF ENDÜSTRİYEL AMBALAJ SANAYİ

Şişirilebilir Hava Yastıkları

Kargonuz hasar görecek diye endişe etmeyin

En iyi ürünü elde etmek için zaman ve para yatırımı yaptınız. Buna rağmen, malın yüklenmesinde veya nakliyesinde doğabilecek hasarlardan endişeleriniz mi var? Pazar payınızı artırmak ve daha da rekabetli olmak uğruna, para, işçilik ve zamanınızı harcıyorsunuz. Bütün emekleriniz son kullanıcısına erişemeden önce yolda hasarlanmış bir ürün için mi?

Kargonuzu istifIerken yorulmayın

Tahta çakma, iple bağlama veya boş kalan yerleri çeşitli malzemeler ile doldurma... Hava yastıkları bunların hiçbirine gerek bırakmıyor. Konteyner veya TIR; siz ürünlerinizi uzman ekibimizin tavsiyeleri doğrultusunda serbestçe yükleyin ve boş kalan aralıklara hava yastıklarını şişirin. Bir TIR dolusu ürünün sabitleme işlemi yaklaşık 5 dakikanızı alacaktır. Müşteriniz de çakılan tahtaları sökmekle uğraşmayacak, boş kalan yerleri doldurmakta kullandığınız malzemelerin imhası için para ödemeyecektir.

Doğa dostu

Doğamızı kirletiyor muyuz diye endişelenmenize gerek yok. Çünkü hava yastıklarımızın %100’ü geri dönüşümlüdür. Geride lüzumsuz atıklar bırakmayacağı gibi kargonuzda ekstra ağırlık oluşturmaz.

Kargonuz güvenle giderken içiniz rahat olsun

EGF tarafından üretilen hava yastıkları nakliye hasarlanıza en mantıklı çözümdür. İnanılmaz yük sabitleme kapasitesine sahiptirler, tonlarca basınca ve ürünlerin yerlerinden oynamasına dayanabilirler. Hava yastıklarımız; Dış yüzeyi polietilen lamineli polipropilen kumaş veya esneyebilen özel kraft kağıttan olmak üzere 2 tipte üretilmektedir. İç kısımları ise, hava kaçırma riskini ortadan kaldırmak amacıyla üst üste çekilmiş 3 kat polietilen filmden oluşmaktadır. Sağlam güvenilir ve kolayca şişirilebilen hava yastıkları kargonuzu korumak için en uygun yoldur.